Spotkanie integracyjne Studenckich Kół Naukowych

2015-04-24

II Spotkanie Integracyjne Studenckich Kół Naukowych WSEiT z Fizjoterapii odbyło się 16 i 17 kwietnia 2015r. w Poznaniu. W murach Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii spotkali się studenci z Poznania, Szczecina i Olsztyna. Po przywitaniu i obiedzie wzięli udział w warsztacie nt. Obserwacja, dotyk, uśmiech, uścisk dłoni. Rola komunikacji z pacjentem. Warsztat prowadziła Pani mgr Anna  Dolczewska –Samela, wykładowca WSEiT.

zapraszamy do galerii zdjęć

Pełni pozytywnych odczuć po tej części programu, członkowie kół wraz z opiekunami udali się na zwiedzanie Poznania. Pogoda dopisała, a spacer po Starym Rynku zakończył się miłym akcentem – degustacją rogali świętomarcińskich w przytulnej kafejce.

Drugi dzień - piątek, rozpoczął się od prezentacji kół naukowych. Studenci opowiadali czym się zajmują, jakie aktualnie realizują badania, z jakimi kwestiami zmagają się na swojej drodze – drodze młodego naukowca. Wątpliwości merytorycznie rozwiewali obecni na spotkaniu  - Pani Prorektor dr inż. Izabela Kossowska i Pan Dziekan dr Stefan Szary.

Kolejnym punktem programu był praktyczny warsztat nt. Techniki  pionowego  i poziomego rozluźniania powięzi.Warsztat poprowadził specjalista w tej dziedzinie  – dr n. med.  Marcin Wytrążek, wykładowca WSEiT.

Po warsztacie nastąpiło podsumowanie spotkania oraz zakończenie.

Na sukces spotkania złożyło się wiele czynników, jednak najważniejszym był zapał i energia opiekunów, studentów i Władz Uczelni.

Szczególne podziękowania należą się Pani Kanclerz mgr Violetcie Musa, która wsparła całe przedsięwzięcie finansowo i duchowo.

Spotkanie integracyjne Studenckich Kół Naukowych

Międzynarodowe Studenckie Seminarium Naukowo-Warsztatowe

2019-02-14

Już 16 marca 2019r. w Poznaniu