Dołącz do społeczności WSEiT

Dołącz do społeczności WSEiT

Partnerzy

WSEiT współpracuje z interesariuszami zewnętrznymi w zakresie modernizacji, standaryzacji  i dostosowania do potrzeb edukacyjnych Uczelni programów i przedmiotów studiów.

Podpisane umowy są  realizowane w szczególności poprzez:

  1. wspólne tworzenie programów nauczania Uczelni i ich realizację z wykorzystaniem sprzętu i pracowników
  2. tworzenie prac licencjackich, magisterskich i naukowych w oparciu o użyczony sprzęt
  3. wspólne rozwiązywanie problemów technologiczno-badawczych sprzętu np. testowanie urządzeń przed wprowadzeniem ich do obrotu handlowego,
  4. prowadzenie wspólnych badań naukowych w zakresie tematyki określonej na bieżąco przez strony,
  5.  działania i przedsięwzięcia organizacyjne w zakresie wsparcia transferu technologii,
  6.  poszukiwania źródeł finansowania działalności dydaktycznej, organizacyjnej i naukowo-badawczej,
  7. organizację konferencji naukowych, przeprowadzanie konsultacji i szkoleń.

 

INTERESARIUSZE ZEWNĘTRZNI

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „KMW Centrum Zdrowia” to dynamicznie rozwijająca się sieć przychodni. Stale otwieramy nowe odziały i poszerzamy zakres działalności. Działamy w oparciu o umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia by zapewnić usługi medyczne bezpłatne i na najwyższym europejskim poziomie.
Naszą kadrę dobieramy starannie pod względem kompetencji i podejścia do Pacjenta. Dokładamy też starań, by wyposażenie gabinetów i sprzęt na jakim pracują nasi lekarze, pielęgniarki i położne był najwyższej klasy.
Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. 

...............................................................................................................................................................................................

 

ORTOFACH proponuje swoje usługi w zakresie indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego. Pracujemy na komponentach będących najnowszymi zdobyczami techniki ortopedycznej, produkowanych przez najbardziej znane światowe firmy, takie jak: Otto Bock, Ossur, Flex Foot, Becker Ortopedic, Orthoreha Neuhof i innych, dzięki czemu w naszej ofercie mamy szeroką paletę komponentów. Pobieramy miary indywidualnie a dzięki naszym specjalistom posiadamy możliwość ścisłego dopasowania wszelkich przedmiotów ortopedycznych i rehabilitacyjnych usprawniających poruszanie się pacjenta. Wykonujemy sprzęt rehabilitacyjny zarówno na okres rekonwalescencji, rehabilitacji oraz do długotrwałego użytku. Proponujemy również jego fachową modernizacje w zależności od specyfiki urazu, budowy anatomicznej kończyny czy też innych charakterystycznych cech powodujących ,że standardowe zaopatrzenie nie funkcjonuje prawidłowo. Wykonyjemy nie tylko rozwiązania w zakresie ruchu, ale również dobieramy i szyjemy na miarę zaopatrzenie kompresyjne dla osób z obrzękiem limfatycznym oraz żylakami. Współpracujemy  z firmami zagranicznymi posiadającymi  ogromne doświadczenie w dziedzinie kompresji.

Naszymi pacjentami są zarówno dzieci, jak i ludzie dorośli, osoby które posiadają wady wrodzone ,jak i nabyte. Każdy pacjent w naszej placówce ma wykonywany sprzęt ręcznie i indywidualnie pod kątem schorzenia, z opisem i badaniami wykonywanymi przez lekarza specjalizacji chirurgii, neurologii, rehabilitacji i ortopedii. By naszym pacjentom pomóc stworzyliśmy program „Sięgnij po pomoc” .Celem programu jest odpowiednie pokierowanie pacjenta do placówek ,takich jak: NFZ, MOPR, PCPR, PFRON, fundacje , ubezpieczalnie, które wspierają finansowanie sprzętu wykonywanego indywidualnie oraz kierowanie pacjenta do różnych specjalistów w zakresie medycyny oraz doradztwo w zakresie praw pacjenta. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.politykaspoleczna.gov.pl

W naszym gronie jest wiele instytucji ,które wspierają idee „Sięgnij po pomoc”, a tym samym pomagają osobom niepełnosprawnym.

...............................................................................................................................................................................................

 

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Europabiz.pl w Szczecinie funkcjonuje na rynku od 2013 r.To niepubliczna placówka oświatowa, która działa na podstawie  wpisu do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia prowadzony przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego nr WEiS-I.5430.8.2013.TL

Od samego początku głównym celem działania firmy jest nauka na jak najwyższym poziomie. Fundamentem sukcesu EuropaBiz.pl jest  wykwalifikowana, profesjonalna i przeszkolona kadra dydaktyczna, a także wysoka jakość nauczania. ODN Europabiz.pl ukierunkowany jest przede wszystkim na doskonały przekaz wiedzy, który w sposób właściwy łączy teorię i praktykę. ODN Europabiz.pl w swojej ofercie posiada organizację kursów kwalifikacyjnych, studiów podyplomowych, szkoleń, warsztatów, seminariów naukowych.

 

............................................................................................................................................................................................


KOREMED jest placówką medyczną wpisaną do rejestru Dz. med.pod nr 000000159983 w roku 2013 jako działalność świadcząca usługi fizjoterapeutyczne i edukacyjne. Usługi rehabilitacyjne świadczymy od 2005 roku. Pierwotnie był to gabinet fizykoterapii, który na przestrzeni lat przekształcił się w placówkę oferującą kompleksową rehabilitacj medyczną. Placówka stawia na rozwój, obecnie jako pierwsza w Szczecinie w swych działaniach wykorzystuje badanie diagnostyczne USG do monitorowania efektów pracy terapeutów.
KOREMED jest również placówką dydaktyczną. Pod opieką personelu z wyższym wykształceniem studenci pogłębiają swoją wiedzę oraz uczą się pracy z pacjentem. W placówce prowadzone są badania naukowe w ramach rozwoju naukowego personelu oraz współpracujących studentów.
Właścicielem KOREMED jest magister fizjoterapii Beata Olesiak. Specjalizuje się w fizykoterapii, posiada liczne kursy rozwijające a także studia podyplomowe z pedagogiki nauczycielskiej. Obecnie kończy kierunek dydaktyka medyczna.

 

...............................................................................................................................................................................................

 

Misja Stowarzyszenia Polskich Higienistek Stomatologicznych
Pamiętając o 40 letniej już historii wykonywania zawodu higienistki stomatologicznej w Polsce, stawiamy sobie za cel wypracowanie nowych możliwości satysfakcjonującej pracy higienistek dyplomowanych oraz licencjonowanych na kolejne dekady. 
Aby praca zawodowa pracujących i wkraczających do zawodu była bardziej ustabilizowana prawnie, aby dawała możliwość pełnego wykorzystania kompetencji zawodowych, aby dawała satysfakcję w kontaktach z pacjentami jak i w pracy z innymi członkami zespołu stomatologicznego. 
Będziemy zawsze zabiegać o wysoki prestiż zawodu poprzez wysoki poziom wiedzy i etyki osób zgromadzonych w naszym stowarzyszeniu.

............................................................................................................................................................................................

 

Newsletter
Najczęstsze pytania